Dodany: 2014-10-03 11:47:26

 

Zabieg depilacji laserowejWiele kobiet zastanawia się jaki jest najskuteczniejszy sposób na golenie bez konieczności codziennego powtarzania tej nudnej czynności. Obecnie najlepsze efekty przynosi depilacja laserowa, która jest niczym innym jak wykorzystaniem światła lasera w walce z nadmiernym owłosieniem.

 

Depilacja laserowa poznań jest oparta na wnikaniu wiązki w skórę, co ma na celu zniszczenie cebulki włosa. Jak wiemy, bez cebulki włos nie odrośnie, dlatego też depilacja laserowa poznań jest uważana za jedną za najbardziej skutecznych metod walki w nadmiernym owłosieniem.

 

Dzięki niej możemy zapomnieć o włosach na łydkach, udach, pod pachami, w okolicach bikini. Również włosy na rękach sprawnie usunie depilacja laserowa poznań. Pamiętajmy jednak, że im ciemniejszy włos tym lepszy efekt, bo zabieg ten działa na barwnik, czyli melaninę. Oczywiście w niektórych przypadkach włosy odrastają, ale wszystko zależy tak naprawdę tylko od metody depilacji, którą wybierzemy. Tak czy inaczej, skuteczniejszego sposobu na walkę z włosami jeszcze nie wymyślono..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zabieg depilacji laserowej
Nick: