Dodany: 2014-10-03 11:50:55

 

Rozwój depilacji laserowejWbrew pozorom depilacja laserowa poznań nie jest wynalazkiem XXI wieku. Tak naprawdę laser w celach estetycznych zaczęto wykorzystywać już w latach 60. ubiegłego stulecia. Od tamtej pory jednak wiele się zmieniło, a technologia została znacznie udoskonalona, żeby przynosić jak najlepsze rezultaty.

 

Pierwsze lasery wykorzystywane w kosmetyce oraz dermatologii nie były bowiem doskonałe, zdarzało się, że uszkadzały naskórek, nie usuwały włosa tylko jego kolor. Potem pojawiły się kolejne urządzenia do depilacji, ale one również nie były zbyt powszechnie wykorzystywane. Przełom nastąpił dopiero około lat 80. XX wieku kiedy to powstały lasery bardziej zaawansowane technologicznie.

 

Oczywiście od tamtej pory depilacja laserowa poznań jest bardziej skuteczna i pozwala na osiągnięcie lepszych rezultatów. Pierwsze lasery nie usuwały włosów permanentnie, tylko na jakiś czas. Obecnie depilacja laserowa poznań jest tak naprawdę zabiegiem epilacji – czyli całkowitego uszkadzania cebulki włosa, co uniemożliwia im odrastanie. Dlatego też zabiegi te są takie skuteczne..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rozwój depilacji laserowej
Nick: