Dodany: 2014-10-03 11:53:01

 

Przebieg zabieguZabieg depilacja laserowa poznań to w ostatnim czasie hit gabinetów dermatologicznych i medycyny estetycznej. Możemy dzięki niemu całkowicie pozbyć się nawracającego problemu z odrastającymi włoskami.

 

Nie będziemy więc musiały już chodzić do kosmetyczki w celu depilacji woskiem czy katować się depilatorami, które często podrażniają naszą skórę. Jak więc przebiega zabieg i czego należy się spodziewać jeśli decydujemy się na depilacja laserowa poznań? Przede wszystkim przebieg zabiegu może być dość długotrwały. Zależy nam przecież na maksymalnej skuteczności, a dermatolog czy kosmetolog musi wpuścić promienie lasera w każdy mieszek włosowy, w celu porażenia cebulki włosa.

 

Wiele pań narzeka, że zabiegi te są bardzo bolesne i trudno jest wytrzymać taki ból. Niestety, osoby o ciemniejszej karnacji rzeczywiście mogą odczuwać podczas zabiegu pewne dolegliwości, które potem objawiają się obrzękiem, opuchlizną, zaczerwienieniem. Jednak tak naprawdę przebieg zabiegu depilacja laserowa poznań zależy w dużej mierze od naszej indywidualnej odporności na ból i nie należy się sugerować opiniami koleżanek, które mogą być bardziej wrażliwe..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Przebieg zabiegu
Nick: