Dodany: 2014-10-03 11:57:55

 

Wady depilacji laserowejDepilacja laserowa poznań posiada niewątpliwie bardzo dużo zalet, ale warto też wspomnieć o wadach tego rozwiązania. Na pewno pierwszym negatywnym objawem może być ból pojawiający się podczas samego zabiegu, ale również po jego wykonaniu.

 

Niektóre klientki gabinetów dermatologicznych bardzo źle wspominają wizytę, podczas której wykonywana była depilacja laserowa poznań. Przede wszystkim ból – przypominający wbijanie szpileczki. Oczywiście dałoby się to wytrzymać, gdyby nie fakt, że taka operacja jest wykonywana na każdy mieszek włosowy, W rezultacie osoby, które są bardzo wrażliwe na ból mają podrażnione całe nogi czy pachy.

 

Niektóre klientki wspominają też, że bez znieczulenia (stosuje się bowiem specjalne maści znieczulające) nie byłyby w stanie wytrzymać ani chwili, zwłaszcza gdy depilacja laserowa poznań jest wykonywana w okolicach bikini. Przed udaniem się do gabinetu warto więc rozważyć czy będziemy w stanie znieść ewentualne podrażnienia po zabiegu i ból w trakcie jego wykonywania..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wady depilacji laserowej
Nick: