Dodany: 2014-10-03 12:03:02

 

Przeciwwskazania do depilacji laserowejDepilacja laserowa poznań wiąże się z wieloma przeciwwskazaniami do wykonania tego zabiegu. Jego wykonanie całkowicie wyklucza na przykład ciąża klientki, co sprawia, że taki zabieg musi być przesunięty w czasie.

 

Na pewno zabieg nie zostanie wykonany jeśli cierpimy na rozmaite choroby skórne, takie jak łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, przerwanie ciągłości naskórka, fotodermatozy (uczulenia na słońce). Jednak nie tylko choroby wykluczają przeprowadzenia zabiegu jakim jest depilacja laserowa poznań. Trzeba bowiem zwrócić też uwagę na stosowane maści i kremy. Przed zabiegiem, ani w trakcie serii zabiegów nie możemy smarować się specyfikami wzbogaconymi o retinoidy i retinol.

 

Takie preparaty mogą wywołać znaczne podrażnienie, ból i rozmaite nieprzyjemne skutki uboczne. Również nadmierne narażenie na promieniowanie słoneczne nie jest wskazane, a wręcz zabronione. Nie tylko osoby ze świeżą opalenizną zostaną odesłane z kwitkiem. Dermatolog przy pierwszej konsultacji wyraźnie zaznacza, że przez zabiegiem jakim jest depilacja laserowa poznań nie można opalać się przez co najmniej miesiąc..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Przeciwwskazania do depilacji laserowej
Nick: