Dodany: 2014-10-03 12:16:15

 

Ceny depilacji laserowejW zależności od miejsca, gdzie chcemy przeprowadzić zabieg taki jak depilacja laserowa poznań ceny mogą być bardzo zróżnicowane. Przeważnie za depilację jednej łydki zapłacimy od 200 do 300 złotych.

 

Takie ceny oczywiście mogą być różne w zależności od regionu Polski, bo w dużych miastach przeważnie ceny są wyższe. Wiele pań decydujących się na zabieg taki jak depilacja laserowa poznań przyznaje, że dzięki niemu czują się zadbane i atrakcyjne. W ten sposób można przecież pozbyć się włosków nie tylko z nóg czy pach, ale również usunąć szpecący wąsik czy wydepilować okolice bikini.

 

Jakie są ceny za poszczególne partie ciała? Bikini to koszt około 300 złotych, a jeśli zdecydujemy się na tzw. głębokie bikini to musimy dopłacić jeszcze około 100 złotych. Depilacja wąsika to niewielki koszt, bo tylko 100-150 złotych. Jest to też zabieg najszybszy w wykonaniu, ponieważ nie musimy spędzać w gabinecie długich godzin. Jeśli myślimy, że depilacja laserowa poznań jest drogim zabiegiem to przeliczmy sobie ile w ciągu całego życia wydamy na woski, kremy, maszynki do golenia i pianki.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ceny depilacji laserowej
Nick: