Dodany: 2014-10-03 12:22:24

 

Skutki uboczne depilacji laserowejZabieg taki jak depilacja laserowa poznań nie jest bez wad. Trzeba przyznać, że jest on obarczony wieloma skutkami ubocznymi, które mogą być bardzo nieprzyjemne dla klientek.

 

Chodzi tutaj przede wszystkim o zaczerwienienie i obrzęk, który może się pojawić bezpośrednio po zabiegu i trwać przez kilka godzin po nim. Niekiedy takie objawy utrzymują się przez dłuższy czas, jednak należy poinformować dermatologa o sytuacji, kiedy nasza skóra jest podrażniona i nie jesteśmy w stanie załagodzić takiego stanu. Depilacja laserowa poznań może też powodować przemijające odbarwienie skóry, zwłaszcza u osób z ciemniejszą karnacją.

 

Takie osoby mogą też odczuwać znaczny ból, a także poparzenie po zabiegu. Musimy więc przede wszystkim roważyć czy będziemy w stanie wytrzymać nieprzyjemne skutki uboczne na jakie może narazić nas depilacja laserowa poznań. Czasami zdarza się również, ze włoski zaczynają odrastać lub jeśli zabieg nie jest wykonany zbyt dokładnie to po prostu niektóre miejsca pozostają niewydepilowane. Dlatego tak ważne jest żeby zabieg wykonywał profesjonalista..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Skutki uboczne depilacji laserowej
Nick: