Dodany: 2014-10-03 12:49:30

 

Trwałość depilacji laserowejKlientki korzystające z zabiegu jakim jest depilacja laserowa poznań często narzekają, że nie spełnia on ich oczekiwań w stu procentach. Zdarza się bowiem, że włoski zaczynają odrastać, co jest dla pań źródłem rozczarowań, zwłaszcza, że wydały sporo pieniędzy, żeby osiągnąć efekt gładkiej i nienagannej skóry.

 

Dzieje się tak zwłaszcza gdy zabieg wykonywany jest metodą IPL (Intense Pulse Light). Klientki narzekają, że włoski zaczynają się pojawiać już po kilku tygodniach lub kilku miesiącach. Najbardziej spektakularne efekty przynosi zabieg laserem diodowym, który oprócz tego, że nie jest aż tak bolesny jak IPL to jeszcze włosy nie odrastają tak szybko jak w przypadku innych metod.

 

Depilacja laserowa poznań to metoda dość skuteczna, ale wszystko oczywiście zależy od wyboru metody jej wykonania. Najlepiej udać się na konsultację do dermatologa i wypytać o wszystkie szczegóły. Dzięki temu zabieg taki jak depilacja laserowa poznań nie będzie miał przed nami żadnych tajemnic i na pewno unikniemy rozczarowania..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Trwałość depilacji laserowej
Nick: