Dodany: 2014-10-03 13:58:41

 

Przygotowanie do depilacji laserowejJeżeli decydujemy się na zabieg taki jak depilacja laserowa poznań to warto wiedzieć w jaki sposób przygotować się do zabiegu. Przede wszystkim podczas pierwszej wizyty u dermatologa w celu konsultacji na pewno zostaniemy poinformowane, że nie należy się przez miesiąc opalać, niezależnie od tego czy korzystamy ze słońca czy z solarium.

 

Depilacja laserowa poznań niesie bowiem ze sobą ryzyko jeśli jesteśmy opalone. Ból podczas wykonywania zabiegu również może być wtedy wyższy. Nie można tez stosować kremów czy maści na bazie retinolu, ponieważ może on powodować znaczne podrażnienia skóry. Koniecznie poinformujmy więc dermatologa o używaniu wszelkich maści.

 

Co najmniej miesiąc przed zabiegiem nie możemy też korzystać ze specyfików światłouczulających, ziół takich jak na przykład dziurawiec. Depilacja laserowa poznań wymaga odpowiedniego przygotowania, o którym powinien poinformować nas lekarz dermatolog. Pamiętajmy też żeby powiedzieć mu o wszystkich naszych przeciwwskazaniach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Przygotowanie do depilacji laserowej
Nick: