Dodany: 2014-10-03 14:25:37

Bolesność depilacji laserowejWiele klientek, które decydują się na taki zabieg jak depilacja laserowa poznań obawiają się bólu związanego z wykonywaniem zabiegu. Trzeba przyznać, że niestety wiąże się on z pewnymi nieprzyjemnymi odczuciami, jednak tak naprawdę każda z nas ma inny próg bólu i nie można powiedzieć z całą pewnością, ze odczucia są nie do wytrzymania.

 

Niektóre klientki korzystające z zabiegu depilacja laserowa poznań bardzo skarżą się na ból z nim związany, inne zaś twierdzą, że na fotelu w gabinecie dermatologicznym nie mogły wytrzymać ani chwili. Oczywiście lekarz wykonujący zabieg może nam zaproponować rozmaite środki znieczulające (głównie w maściach i kremach), które mogą sprawić, że depilacja laserowa poznań będzie mniej bolesna, a same odczucia bardziej przyjemne.

 

Nie zawsze pomaga to jednak całkowicie usuwając ból, najczęściej po prostu go maskuje. Niektóre klientki porównują odczucia do zabiegu wykonania tatuażu, ale wszystko zależy od naszej wrażliwości, więc nie można w tej sprawie generalizować..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Bolesność depilacji laserowej
Nick: