Dodany: 2014-10-09 10:27:17

 

Historia medycyny estetycznejWbrew pozorom medycyna estetyczna poznań nie jest młodą gałęzią nauk medycznych. Przecież już w starożytności dokonywano operacji plastycznych, na przykład związanych z poprawkami nosa czy korygowaniem drobniejszych defektów twarzy.

 

Wiemy to wszystko dzięki odkryciom zmumifikowanych zwłok przedstawicieli kultury starożytnego Egiptu, gdzie nie tylko makijaż był bardzo popularny, ale również poprawki estetyczne.

Na szczęście obecnie medycyna estetyczna poznań rozwija się w bardzo szybkim tempie. Jej największy rozwój możemy datować na ostatnie 20-30 lat, kiedy udoskonalono metody korekcji nosa, uszu, czy powiększania piersi. Teraz mamy do czynienia z bardziej nowoczesnymi i zaawansowanymi metodami, które nie wymagają ingerencji skalpela. Piersi możemy powiększyć nie tylko poprzez silikonowe wkładki, ale również dzięki zastrzykom z kwasu hialuronowego. Medycyna estetyczna poznań na pewno będzie się jeszcze bardziej rozwijać, bo tego wymagają współczesne klientki dążące do wymarzonego ideału..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Historia medycyny estetycznej
Nick: