Dodany: 2014-10-09 10:40:49

 

Medycyna estetyczna w PolsceWspółcześnie medycyna estetyczna poznań rozwija się w Polsce w bardzo szybkim tempie. Jak grzyby po deszczu wyrastają rozmaite gabinety dermatologiczne, gdzie możemy nawet w przerwie na lunch wykonać zabieg ostrzykiwania botoksem czy powiększania ust kwasem hialuronowym.

 

Polkom spodobała się możliwość pozbycia się kompleksów i udoskonalenia własnego wyglądu przy pomocy igły czy skalpela. Rośnie również liczba wykonywanych operacji plastycznych, chociaż i tak żaden kraj nie prześcignie państw Ameryki Południowej, gdzie skalpel święci tryumfy. W Polsce medycyna estetyczna poznań jest jednak coraz bardziej popularna i coraz większa liczba lekarzy specjalizuje się w tego typu zabiegach.

 

Oczywiście nasz kraj jest jeszcze daleko w tyle, bo podczas gdy w latach 70. i 80. w krajach zachodnich kobiety mogły już pozwolić sobie na pierwsze zabiegi, tak u nas dopiero kilkanaście lat po transformacji ustrojowej medycyna estetyczna poznań zaczęła być popularna i zdobywać rzesze zwolenniczek chcących przejść metamorfozę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Medycyna estetyczna w Polsce
Nick: