Dodany: 2014-10-09 14:37:44

 

Depilacja laserowa Medycyna estetyczna poznań to nie tylko wstrzykiwanie botoksu czy powiększanie ust, ale również zabiegi, które mają na celu usunięcie zbędnego owłosienia. Do zyskujących coraz większą popularność zabiegów należy na przykład depilacja laserowa, która polega na działaniu wiązką światła o odpowiedniej długości na cebulkę włosa i niszczeniu jej, żeby już nigdy nie odrosła.

 

Tego rodzaju medycyna estetyczna poznań działa jednak tylko na ciemne i grube włosy, które są najbardziej podatne na zabieg. Osoba wykonująca tego typu depilację przykłada aparat blisko skóry klienta i musi podczas jednego zabiegu poddać naświetlaniu wszystkie mieszki włosowe, żeby efekt był jak najbardziej dokładny.

 

Oczywiście można podzielić zabieg na etapy, bo mało kto wytrzyma kilkugodzinne naświetlanie promieniem lasera, zwłaszcza, że jest to dość bolesne doświadczenie. Jak widać więc medycyna estetyczna poznań nie tylko likwiduje zmarszczki i przywraca młody wygląd, ale także może pozwolić nam na pozbycie się niechcianych włosków, które nie będą już nigdy odrastać..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Depilacja laserowa
Nick: