Dodany: 2014-10-13 10:37:55

 

Kriolipoliza Kriolipoliza to kolejny zabieg pozwalający na redukcje zbędnej tkanki tłuszczowej. Już sam przedrostek „krio” sugeruje, że zabieg ma coś wspólnego z zimnej i rzeczywiście tak jest.

 

Nowoczesna medycyna estetyczna poznań oferuje taki zabieg, który za pomocą specjalnego urządzenia może znacznie ochłodzić nasze komórki tłuszczowe, przez co spowoduje ich znaczną redukcję. Jak wygląda cały zabieg? Najpierw kosmetyczka smaruje okolice poddawane zabiegowi specjalnym żelem, a następnie przykłada do skóry głowicę, która ciągnie skórę jednocześnie ją ochładzając. Medycyna estetyczna poznań z wykorzystaniem zimna jest bardzo skuteczna w redukcji tkanki tłuszczowej, ponieważ już dawno udowodniono, że mróz ma moc niszczenia tłuszczu i ujędrniania skóry. Cały zabieg jest bardzo relaksujący.

 

Oczywiście nie działa na dużą nadwagę czy otyłość, ale może skutecznie wymodelować naszą sylwetkę. Jest to nieinwazyjna medycyna estetyczna poznań, która bardzo szybko przynosi wymierne efekty i jest całkowicie bezbolesna..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kriolipoliza
Nick: