Dodany: 2014-10-13 10:40:49

 

MikrodermabrazjaWspółczesna medycyna estetyczna poznań pozwala osiągnąć niesamowite rezultaty w odmładzaniu. Mikrodermabrazja należy do najbardziej popularnych zabiegów, które pomagają likwidować zmarszczki, przebarwienia, generalnie działa bardzo dobrze na wszelkie niedoskonałości skóry.

 

Może być stosowana nie tylko na twarz, ale również dekolt, czy inne partie ciała wymagające odsłonięcia głębszych warstw naskórka. Medycyna estetyczna poznań już od dawna stosuje mikrodermabrazję, a wyróżniamy jej dwie podstawowe metody – diamentową i korundową. Jak wygląda zabieg tego typu? Najpierw kosmetyczka oczyszcza skórę i przygotowuje ją do dalszych czynności.

 

Następnie przesuwa po twarzy specjalną głowicą korundową lub diamentową (w zależności od rodzaju zabiegu). Niewielka głowica pokryta jest kryształkami i zasysa naskórek, co powoduje, że zaczyna on się złuszczać. To z kolei sprawia, że odsłonięte zostają głębsze partie naskórka, o wiele zdrowsze i bez przebarwień. Współczesna medycyna estetyczna jest więc remedium dla osób borykających się z trądzikiem i zmarszczkami..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mikrodermabrazja
Nick: