Dodany: 2014-10-13 10:42:34

 

Zamykanie naczynekWidoczne naczynka krwionośne na twarzy to zmora wielu kobiet, dlatego medycyna estetyczna poznań postanowiła wyjść naprzeciw rosnącym potrzebom współczesnych klientek.

 

Odpowiedzią na te potrzeby są zabiegi laserowego zamykania naczynek krwionośnych, które są niezwykle skuteczne. Zabieg wykonuje się z wykorzystaniem lasera diodowego, który jest najbardziej skutecznym urządzeniem w walce z teleangiektazjami. Medycyna estetyczna poznań działa na naszą korzyść.

 

Kosmetolog musi zabezpieczyć oczy klientki specjalnymi okularami ochronnymi, które uniemożliwią jakiekolwiek podrażnienia wzroku, sam również podczas wykonywania zabiegu ma na sobie gogle ochronne. Kierując wiązkę lasera w kierunku rozszerzonego naczynka kosmetolog dotyka skóry klientki i przez co może skutecznie zamknąć naczynko. Wiązka lasera niszczy naczynko, które później się regeneruje i staje bardziej szczelne. Jak widzimy medycyna estetyczna poznań rozwija się bardzo prężnie, co sprawia, że możemy pozwolić sobie na pozbycie się wszelkich niedoskonałości..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zamykanie naczynek
Nick: