Dodany: 2014-10-13 11:01:46

 

Makijaż permanentny Obecnie medycyna estetyczna poznań znajduje bardzo dużo zastosowań i każda kobieta może Makijaż permanentny jest niczym innym niż tatuażem wykonanym na skórze twarzy, który ma zastąpić codzienne malowanie.

 

Najbardziej popularne i dające naturalne efekty są zabiegi na brwi i usta. Dzięki takiemu makijażowi nie będziemy musiały pamiętać o codziennym nakładaniu szminki czy podkreślaniu brwi. Można również wytatuować sobie kreskę tuż nad górną linią rzęs, co sprawi, że zapomnimy o tuszu. Jak widzimy medycyna estetyczna poznań potrafi zaskakiwać i pomaga kobietom podkreślać swoje naturalne piękno.

 

W jaki sposób wykonuje się zabieg makijażu permanentnego? Za pomocą igły, tzw. kartridża wstrzykuje się w warstwy naskórka barwnik, który będzie od tej pory podkreślał nasze atuty. Wiele kobiet zadaje sobie pytanie czy zabieg jest bolesny – nie, ponieważ jest wykonywany ze znieczuleniem. Medycyna estetyczna poznań sprawia, że pozbędziemy się kompleksów i nie będziemy musiały się malować codziennie rano. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Makijaż permanentny
Nick: