Dodany: 2014-10-13 11:21:02

 

FotoodmładzanieMedycyna estetyczna poznań zna obecnie bardzo wiele metod skutecznego odmładzania skóry. Jedną z nich jest popularny zwłaszcza na zachodzie Europy, ale również zyskujący coraz większą popularność w Polsce zabieg fotoodmładzania.

 

Polega on na aplikowaniu na skórę promieni świetlnych, które pomagają w odbudowie włókien kolagenowych oraz elastyny, co przekłada się na wzrost jędrności skóry i ostatecznie widoczny efekt odmłodzenia. Podczas zabiegu światło wnika do głębokich warstw skóry, co sprawia, że zabieg jest bardziej skuteczny niż zewnętrzne metody odmładzania.

 

Do przeprowadzenia zabiegu wykorzystuje się Intense Pulse Light, czyli światło pulsujące. Jak widać medycyna estetyczna poznań jest obecnie tak zaawansowana, że pozwala na uzyskanie młodej skóry bez konieczności używania skalpela czy wstrzykiwania jakichś kwasów pod skórę. Dlatego też medycyna estetyczna poznań jest tak chwalona za nieinwazyjność i jednocześnie dużą skuteczność zabiegów, które pozwalają na używanie nawet promieni światła w imię młodości i nienagannego wyglądu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Fotoodmładzanie
Nick: