Dodany: 2014-10-13 11:31:46

 

Usuwanie rozstępówRozstępy szpecą naszą skórę, ale medycyna estetyczna poznań i na ten problem znalazła skuteczne rozwiązania. Laserowe usuwanie rozstępów jest zabiegiem, który wykonuje dermatolog lub kosmetolog.

 

Przed udaniem się na wizytę konieczna jest wstępna konsultacja, podczas której specjalista obejrzy naszą skórę i stwierdzi czy rozstępy, które mamy nadają się do laserowego usuwania. Jeśli nasze rozstępy są dość świeże to z pewnością najlepsze efekty uzyskamy stosując laser frakcyjny. Dla bardziej zadomowionych na skórze blizn potrzebne będą metody mikroigłowe.

 

Współcześnie medycyna estetyczna poznań przynosi duże rezultaty w redukowaniu tych szpecących linii na skórze. Metody laserowe opierają się na stymulacji skóry, która zaczyna się regenerować. To niestety nie zadziała na starsze rozstępy i tutaj będzie konieczne użycie metody mikroigłowej, która jest bardziej ingerująca w skórę. Głowice wyposażona w rząd mikroigiełek ma pobudzić skórę, a fale radiowe ogrzewają skórę. Medycyna estetyczna przynosi niezwykle dobre rezultaty w zwalczaniu szpecących rozstępów.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Usuwanie rozstępów
Nick: