Dodany: 2011-01-18 10:51:16

PomadkiPomadki różnego typu cieszą się wciążniesłabnącą popularnością. Kobiety bardzo chętnie podkreślają swoje usta. Rynek kosmetyczny wciążw prowadza innowacyjne produkty. Pomadki już nie tylko koloryzują, ale odżywiają, powiększają, zabezpieczają przed UV. Czym w rzeczywistości jest pomadka i jak z niej korzystać?

 

Pomadka to głównie połączenie barwnika oraz tłustego kremu, przeważnie uformowana w sztyft. Bardzo często zawiera składniki odżywcze i witaminy. Coraz częściej spotykane są pomadki w płynie nakładane za pomocą specjalnych aplikatorów lub pędzelków oraz pomadki w kredce.

 

Dostępne są także pomadki wodoodporne. Salon kosmetyczny poznań podkreśla, że nakłądanie pomadek wcale nei jest proste, a żle wykonany makijaż ust bardzo szpeci. Jak więc prawidłowo nakładać szminkę? Pokryj usta odrobiną sybkiego pusdru. Następnie obryzuj kontur ust odpowiednio dobraną do pomadki konturówką. Wypełnij usta pomadką. Do wyboru masz pomadki matowe, błyszczące, z diamentowym pobłyskiem i inne. Przyciśnij delikatnie do ust husteczkę higieniczną, aby utrwalić kolor.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Pomadki
Nick: