Dodany: 2011-01-18 11:01:49

PodkładyPodkład to jeden z podstawowych kosmetyków. Źle dobrany nie spełni swojego zadania i zniszczy cały makijaż. Każdy podkłąd musi być idealnie dobrany do właścicielki. Dobrze dobrany zapewni ładny koloryt cery i wygładzi wszystkie nierówności.

 

Oferta podkładów jest bardzo szeroka. Salon kosmetyczny poznań radzi, by podkłąd wybierać rozsądnie i nie przy światłach jarzeniowych, przy oświetleniu dziennym. Wśród podkładów znajdziemy podkłady w płynie, sztyfcie, kamieniu, tubce, kremie. Również kolorystyka podkładów jest bardzo szeroka. Najskuteczniejszą mertodą na wybór koloru podkładu jest porównanie trzech podkładów, które zblizone są do koloru naszej cery i porównanie ich w świetle dziennym.

 

Wybierając podkład skoncentrujmy się również na funkcji jaką ma on spełniać oraz do rodzaju nasze cery. Podkłady mogą być matujące, maskujące, rozświetlające, nawilżające. Metod nakłądania podkładu na twarz jest wiele. To czy będziemy go nakładać pędzlem, gąbką czy palcami zależy nie tylko od jego formy, ale także od naszych indywidualnych preferencji. Pamiętajmy jednak, by podkład był rozprowadzony równomiernie, bez nieestetycznych plam.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Podkłady
Nick: