Dodany: 2011-01-18 11:03:40

CienieOferta cieni do powiek jest bardzo szeroka. Jak podkeśla salon kosmetyczny poznań cienie stanowią dopełnienie każdego makijażu. Ogólnie cienie do powiek można podzielić na kilka kategorii.

 

Za względu na formę wyróżniamy cienie sypkie, prasowane, w kredkach, w kremie. Ze względu na efekt cienie do powiek dzielimy na opalizujące, matowe, metaliczne, perłowe. Pamiętajmy, by dobrać cienie nie tylko do kreacji i całości makijażu, ale także do naszej budowy. Osoby z małymi oczami powinny używać cieni pastelowych, które optycznie je powiększą. Ciemne kolory cieni pomniejszają oczy. Ważne jest także, by nie używać cieni o tym samym kolorze co nasza tęczówka.

 

Cienie do powiek decyzują o charakterze makijażu. Dlatego na dzień zaleca się stonowane cienie – w kolorach i formach. Cienie nakłądamy na powieki za pomocą różnego typu pędzelków i aplikatorów – w zależności od tego jaki efekt chcemy osiągnąć. Cienie często osypują się, tworząc nieestetyczne grupki pod oczyma i na rzęsach. Bu teu zapobiec pamiętajmy o przypudrowaniu powiek przed nałożeniem cieni. To wypróbowany i sprawdzony sposób.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Cienie
Nick: