Dodany: 2011-01-18 11:09:53

MaskaryMaskara to jeden z podstawowych kosmetyków znajdujących się w kobiecej kosmetyczce. Nazywana jest inaczej tuszem do rzęs. Na rynku dostępne jest kilkanaście rodzajów maskar, a każda z nich ma spełniać inne zadanie.

 

Kupić można tusze pogrubiające, wydłużające, zagęszczające, dające efekt sztucznych rzęs i inne. Również kolorystyka maskar jest szeroka – czarne, brązowe, zielone, granatowe i inne. Wybór jest naprawdę ogromny. Jak wybrać najlepszą maskarę? Oto kilka wskazówek od salon kosmetyczny poznań. Najcześciej wybieranym tuszem do rzęs jest ten pogrubiający. Jest on w zasadzie odpowiedni do każdego typu rzęs.

 

Pamiętajmy, by dobrać rozmiar szczoteczki do oka – im oczy głębiej osadzone tym mniejsza szczoteczka. Maskara by dobrze wyglądała musi być dobrze nałożona. Jej nakładanie rozpoczynamy u nasady rzęs. Pociągnięcie powinno być śmiałe. Tylko  wtedy szczoteczka dobrze rozczesze rzęsy. Jeśli lubimy malować rzęsy dwa razy koniecznie pozwólmy wyschnąć pierwszej warstwie. Pamiętajmy także o stosowaniu odżywek do rzęs. Bardzo często nakładane są one jako baza pod tusz..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Maskary
Nick: