Dodany: 2011-01-18 11:16:21

Kapsuła spaCiągłu pośpiech, brak czasu, zmęczenie – wszystko to odbija się na naszym zdrowiu fizycznym i psychicznym. Nie od dziś wiadomo, że człowiek potrzebuje relaksu. Tylko wypoczynek gwarantuje mu poprawne funkcjonowanie.

 

Wiele osób zapomina o tym, co skutkuje powaznymi dolegliwościami. Najczęściej tłumaczą się oni brakiem czasu. Faktycznie skorzystanie z ofertty jaką ma salon kosmetyczny poznań, odwiedzenie salonu spa i gabinetu aromaterapii wymaga poświęcenia mnóstwa czasu, a także pieniędzy. By zminimalizować koszt i potrzebny czas na zabieg specjaliści opracowali nowoczesną kapsułę spa.

 

Kapsuła spa to urządzenie, które przypomina nieco łóżko solaryjne. Osoba, która korzysta z kapsuły spa poddawana jest kilku zabiegom jednocześnie. Specjalne masażery masują ciało, dodatkowo stosowany jest zabieg aromaterapii. Często dochodzi do tego leczenie kolorami i muzyka relaksacyjna. Kapsuła spa zapewnia kompleksowy relaks – coś dla ciała i coś dla ducha. A wszystko to podczas jednego zabiegu. Zabieg w kapsule spa to koszt około 50-200 zł – w zależności od dodatkowych opcji.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kapsuła spa
Nick: