Dodany: 2011-01-18 11:47:51

Zabiegi na przebarwieniaZdrowa, piękna i pozbawiona przebarwień skóra to marzenie każdego. Niestety wiele czynników zewnętrznych może niekorzystnie wpływać na jej wygląd. To, jaki kolor ma nasz skóra, zależy od melaniny.

 

Melanina to naturalny składnik. Jesli ulegnie on skupieniu w jednym miejscu powstaje przebarwienie na skórze. Istnieją różne rodzaje przebarwień. Specjaliści wyróżniają trzy rodzaje przebarwień: mieszane, skórne i naskórkowe. Związane jest to z głębokością ich powstania. Szczególnym czynnikiem wywołującym przebarwienia jest słońce, a dokłądnie promieniowanie UV.

 

Salon kosmetyczny poznań oferuje preparaty i zabiegi na przebarwienia warszawa. Są to zabiegi rozjaśniające, które likwidują przebarwienia. Są one bezbolesne. Zastosowanie odpowiednich kosmetyków wspomaga działanie rozjaśniające. Specjaliści kosmetologii zalecają stosowanie również w codziennej pielęgnacji kosmetyków, które zawierają skłądniki rozjaśniające. Należą do nich kwas kojowy, kwas azelainowy, hydrokwasy, relinol, witamina C.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zabiegi na przebarwienia
Nick: