Dodany: 2011-01-18 11:52:29

Kwas hialuronowyWielu osobom kwas hialuronowy kojarzy się negatywnie. Zupełnie bezpodstawnie, gdyż kwas hialuronowy warszawa to naturalny składnik organizmu. Specjaliści określają kwas hialuronowy warszawa jako pewien rodzaj polisacharydu.

 

Występuje on w skórze. Ma zdolnośćwiązania cząsteczek wody. Dzięki temu skóra pozostaje jędrna i jest pozbawiona zmarszczek. Kwas hialuronowy zanika w miarę upływu lat. Naukowcy opracowali na szczęście procesy biotechnologiczne, które umożliwiają tworzenie syntetycznego kwasu hialuronowego. Ma on szerokie zastosowanie w kosmetyce. Salon kosmetyczny poznań poleca wiele zabiegów, które wykorzystują kwas hialuronowy. Zabiegi takie trwają dośc krótko.

 

Polegają na wstrzykiwaniu kwasu hialuronoego w wybrane partie twarzy. Rezultaty są natychmiastowe. Wszelkie bruzdy i zmarszczki wyrównują się, a skóra nabiera blasku i jędrności. Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy cienkich igiełek. Jeśli nie jesteśmy odporni na ból i nie pasuje nam taka forma zabiegi, zawsze możemy skorzystać z kremów i żeli zawierających kwas hialuronowy.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kwas hialuronowy
Nick: