Dodany: 2011-01-18 11:57:50

Makijaż permanentnyMakijaż permanentny warszawa do doskonały sposób na to, by zawsze wyglądać elegancko. Dzięki zastosowaniu makijażu permanentnego kobiety nie są zmuszone co rano robić makijażu.

 

Makijaż permanentny to inaczej makijaż stały. Wykonuje go między innymi salon kosmetyczny poznań. Pamiętajmy, by decydując się na wykonanie takiego makijażu, wybrać odpowiedni salon, posiadający stosowne certyfikaty. Źle wykonany makijaż permanentny będzie szpecił, a nie zdobił. Makijaż permanentny wykonywany jest przy pomocy odpowiednich barwników wszczepionych w skórę.

 

Barwniki te zachowują swój kolo od 3 do 5 lat – i właśnie przez ten czas utrzymuje się makijaż permanentny. Kosmetyczka przy pomocy odpowiedniego sprzętu wprowadza barwnik w naskórek. Zabieg przeprowadzany jest w ściśle sterylnych warunkach. W ofercie salonów kosmetycznych spotkać można makijaż permanentny: brwi, oczu, ust. Makijaż permanentny jest inwazyjnym zabiegiem. Jeśli mamy problemy z opryszczką, infekcjami, chorujemy na cukrzycę lub jesteśmy w ciąży – zrezygnujmy z zabiegu.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Makijaż permanentny
Nick: