Dodany: 2011-01-18 12:00:35

Pielęgnacja dłoni i stópWśród natłoku zajęć bardzo często zapominamy o tym, że nasze dłonie i stopy są naszą wizytówką. Połamane paznokcie, odpryskujący lakier, zrogowaciały naskórek – to z pewnością nie będzie świadczyło o tym, że dbamy o siebie.

 

Dlatego zamiast rękawiczek i zakrytych butów zainwestujmy w odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne. Na czym polega pielęgnacja dłoni i stóp warszawa? Salon kosmetyczny poznan poleca wiele zabiegów, które sprawią, że nasze dłonie i stopy będą piękne. Niektóre z nich można wykonać w domu, a niektóe przeprowadzane są w salonach kosmetycznych.

 

Do podstawowych zabiegów pielęgnujących dłonei i stopy należy masaż. Delikatne uciskanie pomaga zachować skórze jędrność oraz pobudza krążenie. W pielęgnacji dłoni i stóp równie ważne są maseczki, peelingi i scruby. Dzięki nim pozbędziemy się masrtwego naskórka oraz dostarczymy dłoniom i stopom substancji odżywczych. Równie ważne jest zapewnienie dłoniom i stopom regularnego manicure i pedicure. Dzięki nim nasze paznokcie będą lśniące, a żadne skórki nie będą ich szpeciły..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Pielęgnacja dłoni i stóp
Nick: